O nas

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!

„…Teatr potrafi łatwo obyć się bez gmachu, bez sceny. Nigdy jednak nie może być teatru bez aktora i publiczności…”

Teatr Edukacyjny GABI ART już od kilku lat z powodzeniem realizuje projekty,których wspólnym mianownikiem jest wspaniała atmosfera i zadowolenie młodych uczestników ! Zespół tworzą pomysłowe i odważne osoby, których kreatywność jest gwarancją udanej zabawy.Realizujemy i wystawiamy przedstawienia teatralne dla dzieci. Pragniemy zaznaczyć, że wszystkie propozycje mają charakter autorski. Przygotowane są w trosce nie tylko o dobrą zabawę młodych odbiorców, ale też starają się przekazywać ważne treści edukacyjne.

Oferujemy swoje usługi w zakresie rozrywki, reklamy i promocji oraz rozwoju osobistego. Wieloletnie doświadczenie z klientami indywidualnymi i instytucjami sprawia, że działamy profesjonalnie i wzbudzamy pełne zaufanie.
Zajmujemy się przeprowadzaniem warsztatów artystycznych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Nasi wykonawcy i instruktorzy to aktorzy skupieni wokół Teatru Rozrywki w Chorzowie i Gliwickiego Teatru Muzycznego oraz wieloletni pedagodzy.

Teatr GABI ART to miejsce, w którym pasja, nauka i zabawa łączą się w jedno. Zajęcia teoretyczne opieramy na sprawdzonych praktycznych doświadczeniach. U nas każda informacja poparta jest odpowiednim przykładem, aby uczestnicy mogli w pełni rozwijać swój twórczy potencjał. Stawiamy na kreatywność!

Teatr posiada osobowość prawną i figuruje w Ewidencji Działalności Gospodarczej. Posiadamy profesjonalne zaplecze techniczne, nagłośnienie, projektor multimedialny i nowoczesny sprzęt do gier i zabaw ruchowych.

Teatr Edukacyjny GABI ART jest wpisany do Rejestru Instytucji Szkoleniowych
w Wojewódzkim 
Urzędzie Pracy w Katowicach pod nr 2.24/00226/2014 

Tworzymy pod konkretne potrzeby klienta!

ZESPÓŁ:

Gabriela Zbieg

Aktorka Sceny Muzycznej, nauczyciel mianowany, trener. Autorka i reżyser widowisk teatralnych dla dzieci i młodzieży. Swój staż aktorski rozpoczynała w Gliwickim Teatrze Muzycznym, następnie po zdobyciu państwowego dyplomu pracowała w Teatrze Rozrywki w Chorzowie, biorąc udział we wszystkich spektaklach.
Ukończyła także studia; Pedagogika Artystyczna oraz Zarządzanie w Oświacie.
Kurs kwalifikacyjny z zakresu oligofrenopedagogiki, 3 stopniowe szkolenie terapia behawioralna dzieci i młodzieży ze spektrum autyzmu.
Asystenta rodziny i pedagoga domowego.
Certyfikat Polskiej Akademii NLP.
Na swoim koncie ma autorskie opracowania programów edukacyjnych i terapeutycznych.
Posiada 8-letnie doświadczenie na stanowisku w-ce dyrektora placówki edukacyjnej przedszkola integracyjnego.
Obecnie dyrektor Teatru Edukacyjnego GABI ART, założycielka Akademii Kreatywnej Twórczości w placówkach oświatowych i kulturalnych, gdzie odbywają się zajęcia artystyczne dla dzieci i młodzieży.
Prowadzi szkolenia dla nauczycieli od przedszkola po szkoły średnie oraz dla studentów w Polsce i za granicą.

Andrzej Zbieg

Aktor Sceny Muzycznej, debiutował na scenie Gliwickiego Teatru Muzycznego w spektaklu „Żołnierz królowej Madagaskaru” rolą Kazia. W Teatrze Rozrywki pracował w zespole baletowym na stanowisku tancerza solisty biorąc udział we wszystkich musicalach tej sceny. Oprócz zespołowych i solowych inscenizacji tanecznych występował też w rolach aktorskich. Ukończył studia na Wydziale Radia i Telewizji w Katowicach, Organizacja Produkcji Radiowej i Telewizyjnej. Współpracował z Operą Śląską w Bytomiu przy produkcji „Don Kichota z La Manchy”. Ma na swoim koncie kilka epizodycznych ról w serialach telewizyjnych i teledyskach.
Obecnie założyciel i aktor Teatru Edukacyjnego GABI ART. Prowadzi warsztaty teatralne dla dzieci i młodzieży.

Mirosław Książek

Absolwent Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. L. Solskiego w Krakowie. Debiutował na scenie Teatru Rozrywki, w spektaklu M. Kochańczyka Kraina Sto Piątej Tajemnicy. Ma w dorobku ciekawe doświadczenie aktorskie i liczne role w spektaklach realizowanych w Teatrze Rozrywki. Od kilku lat współpracuje z teatrami prywatnymi, Teatr Małych Form POKO, Teatr Edukacyjny GABI ART. Prowadzi warsztaty prawidłowej emisji, estetyki i higieny głosu.